Neon na ślub śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Neon na ślub śląsk

Kochani! Dziś długo wyczekiwany wpis pod tytułem neon na ślub śląsk! Słuchajcie wreszcie ruszamy z naszym projektem! I już teraz możecie wynająć u nas napisy ledowe! Znajdujemy się pod nazwą P.S.Kocham Cię na Facebooku P.S. Kocham Cię oraz na Instagramieps.kochamciewynajem . W naszej ofercie znajdują się neony na ślub, ścianki weselne oraz kilka elementów dekoracyjnych, których możecie użyć robią swoje wymarzone wesele! Zobaczcie koniecznie do dla Was przygotowaliśmy. Neon na ślub śląsk, mamy nadzieję, że nasza oferta wkrótce będzie się rozrastać.

Neon na ślub śląsk

Neon na ślub Wodzisław Śląski

Znajdujemy się w Wodzisławiu Śląskim, ale nasze dekoracje będą wynajmowane na terenie całego woj. śląskiego. Mamy nadzieję, że spełnią one Wasze oczekiwania. W P.S.Kocham Cię znajdziecie takie dekoracje jak:

 • Neon na ślub napis P.S. Kocham Cię oraz BEST DAY EVER
 • Ściankę koło złote
 • Ściankę wykonaną z brzozy
 • Makramy na ścianki, do dekoracji czy też na krzesła – przy współpracy z @ślubnysplot
 • Dekoracje z drewna – podobne mogliście zaobserwować na blogu z przygotowań ślubnych TUTAJ
Neon na ślub Wodzisław Śląski

LEDON na ślub Wodzisław Śląski – wypożyczalnia dekoracji

Jeśli chodzi o P.S. Kocham Cię to pomysł powstał dzięki naszej wieloletniej współpracy z Magdą – Fotografką zdjęć które widzicie na blogu. Magda wykonuje zdjęci na ślubach i nie tylko, my zaś z mężem działamy w branży ślubnej z samochodami więc postanowiłyśmy połączyć siły i ruszyć z neonami na ślub, które już marzyły nam się od roku! Cały czas tylko rozmawiałyśmy na ten temat! Jednak to nie wszystko wynajem ledonów czy ścianek to zapowiedź tego, co tworzymy od bardzo dawna!

Obiecuję, że w kolejnym wpisie zobaczycie nasze cudo, które obecnie powstaje, ale jest jeszcze owiane tajemnicą! Liczę na to, że wkońcu nam się to uda pokazać. Jestem ciekawa jak Wy zareagujecie na nasz pomysł? Podobają Wam się takie ozdoby i dekoracje na ślub? My jesteśmy obecnie bardzo zajarane tematem i chcemy bardzo w to iść! Myślę, że w połączeniu z naszymi samochodami będzie to świetna alternatywa. Przypominam Wam również, że wynajem samochodów znajdziecie pod tym linkiem AUTO DO ŚLUBU ŚLĄSK (ponieważ bardzo często dostajemy od Was pytania w tej sprawie).

Neon na ślub śląsk
Neon na ślub śląsk
Neon na ślub śląsk

Mam nadzieję, że dzisiejszy post Wam się podobał! Wiem, że publikacje na blogu o tematyce ślubnej bardzo Was interesują więc koniecznie muszę publikować tutaj więcej wpisów w tej kategorii. Życzę Wam udanego weekendu i trzymajcie kciuki!

Dekoracje kwiatowe: Alexdekor | Zdjęcia: Widenka Magdalena

 • Olga
  1 marca 2022

  Przepiękne napisy i cała oprawa. 🙂

 • Anka
  1 marca 2022

  Świetny efekt. Takie neony to super spara

 • Natalia
  6 marca 2022

  Bardzo fajnie to wygląda 🙂 Sama planuje zrobić coś podobnego, ale tutaj dużą robotę robi sama aranżacja i miejsce 🙂

Dodaj komentarz

Recenzja kosmetyków marki asambeauty
Recenzja robota sprzątającego Vactronic