Volkswagen T2 ogórek

Volkswagen T2 ogórek

Kupiliśmy go! Nareszcie po latach przeszukiwania internetu, udało się! Nasz Volkswagen t2 ogórek jest już z nami i teraz każdego dnia mogę cieszyć nim oko! To niesamowite uczucie móc spełniać swoje marzenia, ale zdradzę Wam jedno, że trzeba być bardzo zawziętym! Nie macie pojęcia ile wyrzeczeń za tym wszystkim idzie! Przez kolejny rok, albo nawet dwa czeka nas teraz gruntowny remont, ale też gruntowne oszczędzanie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem więc proszę – trzymajcie kciuki! Volkswagen T2 ogórek

Volkswagen T2 ogórek

Ciekawe samochody zabytkowe!

Udało się namówić męża na pierwsze wspólne kadry! Bardzo lubię te nasze wspólne sesje! Czasami Kamil narzeka, ale to wiadomo jak każdy mężczyzna! Ostatnio temat samochodów zabytkowych jest mi bardzo bliski i cały czas przeglądam ciekawe modle w internecie. Zdecydowanie z mężem marzymy o starym mustangu, dlatego też postanowiłam się mu bliżej przyjrzeć i skorzystać z oferty Prezent Marzeń. Znalazłam świetny pomysł na Prezent dla Kamila! Jazda Forem Mustangiem ulicami miasta! Uważam, że przed zakupem takiego samochodu warto wykupić taki prezent i przejechać się oraz spełnić swoje kolejne marzenie! Oczywiście na stronie Prezent Marzeń jest masa innych świetnych niespodzianek, jednak wiem, że Kamil z takiej przejażdżki ucieszyłby się najbardziej!

Sesja zdjęciowa z samochodem T2 VW ogórek

Czekam już na lato! Powstanie mnóstwo sesji zdjęciowych z naszym ogórkiem i nie tylko! Planuję mały trip tym samochodem! Liczę na to, że się uda i będzie chwila aby podróżować, chociażby niedaleko – tylko w okolicy po górach. Następnie zajmiemy się jego renowacją – to największe nasze marzenie, aby wyglądał pięknie! Jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano i na spokojnie będziemy sobie w nim dłubać! Dla mnie i tak najważniejsze, że on już jest, bo spełniłam swoje marzenie! Docelowo ma być kremowy, a w środku ma powstać delikatna kremowa krata! Czas pokaże i zobaczymy jaka będzie decyzja ostateczna renowacji naszego samochodu.

Nasz ogórek to jedna z lepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała. Mam nadzieję, że ten rok wiele zmieni i uda nam się chociaż troszkę podreperować naszego ogórka! Tak jak pisałam już wcześniej chciałabym wyruszyć w nim w 2-3 dniowego tripa! Nie wspomniałam Wam jeszcze, że ogórek kiedyś będzie jeździł wesela, to taki mój plan na za kilka lat. Chciałabym aby woził pary młode, jednak zanim to się stanie czeka nas jeszcze sporo wyrzeczeń.

Volkswagen T2 ogórek
Volkswagen T2 ogórek
Volkswagen T2 ogórek
Volkswagen T2 ogórek
Volkswagen T2 ogórek
Volkswagen T2 ogórek

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Koniecznie zaobserwujcie nas również na INSTAGRAMIE – TO CI OGÓREK

  • Sylwia
    11 stycznia 2022

    Takiego Ogórka mieć to szczęście. One miały to coś w sobie.

  • modablog
    12 stycznia 2022

    Ale się cieszę waszym szczęściem! Od zawsze marzył mi się ogórek. Mam nadzieje, że kiedyś spełnię to swoje marzenie.

Dodaj komentarz

Stylizacja z second handu
Ubrania z drugiej ręki