Pielęgnacja włosów blond

Opublikowano w: Uroda

Temat moich włosów jest przez Was najczęściej poruszany! Mam od Was masę zapytań w jaki sposób dbam o moje włosy oraz jakich produktów używam do ich pielęgnacji! Często pojawiają się również pytania dotyczące stylizacji oraz koloryzacji. Mam nadzieję, że w tym poście po krotce uda mi się Wam co nieco zdradzić. Dodam też, że w kategorii URODA na moim blogu znajdziecie mnóstwo postów dotyczących pielęgnacji moich włosów i wszystkie te posty są jak najbardziej aktualne. Zapraszam Was więc do przeczytania! Pielęgnacja włosów blond i nowe urządzenie …

Pielęgnacja włosów blond i nowe urządzenie ...

Pielęgnacja włosów blond i stylizacja nową lokówką z technologią SenseIQ marki PHILIPS

O mojej pielęgnacji opowiem Wam pokrótce, ale teraz skupię się w głównej mierze na sprzęcie marki PHILIPS. To model Philips AutoCurler, który jest wyposażony w technologię SenseIQ. Ten system pozwala w kilka sekund stworzyć loki z prostych włosów, zachowując 95% ich naturalnej siły. Włosy po jej użyciu wyglądają zdrowo i wspaniale! Ważnym elementem jest odpowiednie dostosowanie temperatury tworzenia loków! Sprzęt marki PHILIPS posiada inteligentny mikroprocesor czyli najważniejszy element technologii SenseIQ. Nieustannie analizuje i reguluje temperaturę pracy oraz automatycznie dostosowuje ją do włosów, aby zapobiec ich przegrzaniu i zniszczeniu.

Pielęgnacja włosów blond i nowe urządzenie ...

Bardzo podoba mi się to, że system lokówki PHILIPS pozwala zachować 95% naturalnej siły włosów, a jednocześnie trzykrotnie większe nawilżenie! Zawsze zwracam uwagę na to, aby moje włosy nie były szorstkie i przesuszone więc tutaj sprzęt spisuje się idealnie. Dodatkowo ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski! Włosy się nie puszą i są pięknie wygładzone. Wałek urządzenia został zaprojektowany tak, aby włosy mogły się po nim ślizgać. Bez jakiegokolwiek ciągnięcia i tarcia włosów. Pamiętajcie, że odpowiednia pielęgnacja włosów blond jest bardzo ważna.

Pielęgnacja włosów blond i nowe urządzenie!

Urządzenie marki PHILIPS oferuje nam trzy różne tryby pracy czyli 3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia czasu w zależności jaki efekt loków chcemy uzyskać. Strasznie podoba mi się równie powiadomienie dźwiękowe które informuje nas, że lok jest już gotowy! Jestem pod wrażeniem tego urządzenia! Napiszę Wam jeszcze troszkę o mojej pielęgnacji włosów…

Moje zasady w pielęgnacji

Bardzo dużą uwagę zwracam zawsze na stylizację włosów. Wybór odpowiedniego i sprawdzonego produktu do kręcenia, prostowania lub suszenia włosów jest szalenie ważny. Na rynku jest masa sprawdzonych produktów i uważam, że w taki sprzęt warto jest zainwestować, aby nasze włosy czuły się bezpiecznie! To jedna z ważniejszych rzeczy podczas odpowiedniej pielęgnacji. Dodatkowo staram się nakładać na włosy maskę 2-3 razy w tygodniu oraz podczas każdego mycia odżywkę, którą spłukuję pod bieżącą wodą. Jeśli chodzi o marki wybranych produktów do mycia i pielęgnacji włosów obecnie jestem na etapie nowych testów więc już wkrótce Wam je podam! Tym wpisem chciałam przekazać Wam jak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu czyli w tym wypadku lokówki marki Philips AutoCurler.

Pielęgnacja włosów blond moje zasady

Jestem bardzo ciekawa czy sprzęt zrobił na Was wrażenie? Powiem Wam, że ja od momentu rozpakowani automatycznej lokówki nie mogę się z nią rozstać! Jest to świetny sprzęt, który pewnie posłuży mi na lata! Mam już wiele urządzeń tej marki i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Dajcie znać czym Wy najczęściej lubicie kręcić swoje włosy lub robić fale? A może jesteście zwolennikami prostych włosów? Czekam na Wasze komentarze!

Pielęgnacja włosów blond

Więcej o automatycznej lokówce przeczytacie na stornie PHILIPS.

Wpis powstał we współpracy z marką Philips

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

 • Monika
  11 listopada 2021

  Wow, nie spotkałam się jeszcze z takim sprzętem. Jestem ciekawa jakby się sprawdził na moich włosach. 🙂

 • Kinga
  13 listopada 2021

  Fajne są te lokówki. Niestety ja mam krótkie włosy

 • Sara
  14 listopada 2021

  Właśnie myślę o zakupie takiej lokówki. Przeważnie u mnie takie sprzęty leżą.

 • Olga
  27 listopada 2021

  Lokówka robi wrażenie, nie tylko funkcjonalnością ale i ładnym wyglądem. 🙂

 • Daniela
  28 listopada 2021

  Dzięki za ten artykuł. Ostatnio zwracam szczególną uwagę na dbanie o włosy i tutaj znalazłam kilka ciekawych informacji. Do wykorzystania oczywiście!

 • GetFull
  15 marca 2023

  Cieszę się, że mogłam przeczytać ten artykuł na temat pielęgnacji włosów blond i nowego urządzenia Philips AutoCurler. Bardzo podoba mi się to, że technologia SenseIQ pozwala na tworzenie loków zachowujących naturalną siłę włosów, a jednocześnie zapewnia trzykrotnie większe nawilżenie. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać piękne i zdrowe włosy. Dodatkowo z zainteresowaniem przeczytałam o Twoich zasadach pielęgnacji włosów, w tym o wyborze odpowiednich produktów i nakładaniu masek i odżywek. Dziękuję za cenne wskazówki!

Dodaj komentarz

Majorka ciekawe miejsca do zwiedzania
Świąteczna sesja z Garbusem