Focus Park Rybnik

Opublikowano w: Lifestyle | Stylizacje

Znowu do Was przychodzę z informacją o akcji która odbyła się w marcu! Słuchajcie to było niesamowite przeżycie pełne wrażeń, emocji i cudowne doświadczenie, ponieważ nigdy wcześniej nie robiliśmy takiej akcji. Miałam przyjemność wraz z Focus Park Rybnik tworzyć akcję pod tytułem STYL W FORMIE, która polegała na przywołaniu Wiosny! Sami zobaczcie co stworzyliśmy wraz z Focus Park Rybnik.

Focus Park Rybnik

Rybnik Focus Park

W akcji wzięło udział bardzo dużo sklepów, które znajdują się w galerii Focus Park Rybnik. Mięliśmy na celu przywołanie wiosny, a hasłem przewodnim całej akcji było Wiosna wchodzi na salony Focus Park Rybnik. Stworzyliśmy mnóstwo pięknych stylizacji, które chciałabym Wam dziś pokazać! Udało się również przygotować film z całego wydarzenia oraz zrobić zdjęcia z tak zwanego backstage! Mówię Wam, przeżycie nie do opisania!

Focus Park Rybnik
Focus Park Rybnik

Wiosna wchodzi na salony

Sklep Focus Park w Rybniku oferuje mnóstwo wiosennego asortymentu w najnowszych trendach! Chodząc po sklepach natrafiłam na mnóstwo perełek, które chciałabym aby znalazły się w mojej szafie. Jestem pewna, że jak tylko otworzą galerię będę pierwsza w kolejce po wiosenne nowości. Salony oferują kolorowy, wiosenny asortyment, znajdziecie mnóstwo modnych kolorów takich jak lilia i matcha! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Focus Park Rybnik

Całe wydarzenie rozpoczęliśmy od wizyty w salonie Inglot, wykonano mi profesjonalny makijaż kosmetykami z nowej kolekcji. Następnie zrobiliśmy kilka zdjęć, aby uwiecznić ten moment! Wybraliśmy się później aby wybrać stylizacje ze sklepów które uczestniczyły w akcji Wiosna wchodzi na salony i zaczęliśmy działać! Stworzyliśmy sporo stylizacji więc chciałabym Wam je wszystkie zaprezentować. Poznałam też fantastycznych ludzi z którymi bardzo dobrze się pracowało! Mam nadzieję, że na swojej drodze częściej będę pracować z tak fantastycznymi i pełnymi życia osobami.

Focus Park Rybnik

Stylizacje stworzone wraz z Focus Park

Stworzyliśmy stylizacje, które bardzo mi się podobają! Idealny look na wiosnę w najmodniejszych trendach! Pod każdym zdjęciem stylizacji znajdziecie informację z jakiego sklepu pochodzi wybrany asortyment. Jeśli mięlibyście jakiekolwiek pytania dajcie znać!

Stylizacja z marką C&A

Outfit z marką Orsay i Wojas

Stylizacja z marką Orsay

Look z marką C&A

Propozycja stylizacji z marką Medicine

Stylizacja z marką Solar i Ryłko

Focus Mall Rybnik Solar
Focus Park Rybnik

Stylizacja z marką Rogoza i Esotiq

Focus Park Rybnik
Focus Park Rybnik

To było naprawdę cudowne wydarzenie! W akcji wzięło mnóstwo sklepów takich jak: Orsay, C&A, Wojas, Ryłko, Rogoza, Medicine, Inglot, Solar, Diverse, Vistula, Douglas. Wszystkie te sklepy znajdują się w Focus Park Rybnik. Zapraszam Was również do zobaczenia moich innych propozycji na wiosenne stylizacje. KLIK KLIK

  • Club
    6 kwietnia 2021

    Świetne stylizacje, idealne na wiosnę!

  • michal
    27 września 2021

    I klasa, stylizacje są przepiękne,a Pani wygląda bosko.

Dodaj komentarz

Grecja Korfu wakacje 2021
Pudrowa sukienka midi