Forest Hotel recenzja pobytu

Opublikowano w: Czas wolny i hobby | Lifestyle

Forest Hotel recenzja naszego pobytu na 2 rocznicę ślubu! Koniecznie się zapoznajcie z tą recenzją, ponieważ miejsce, jak i hotel to naprawdę bajka! Polecam każdemu kto potrzebuje odpoczynku! Zdecydowanie pobyt w tym miejscu pomógł mi na nowo zebrać wszystkie myśli … zapraszam do recenzji!

Forest Hotel recenzja pobytu

Forest Hotel recenzja pobytu na 2 rocznicę ślubu!

Z Kamilem wybraliśmy się do tego miejsca na naszą 2 rocznicę ślubu! W prawdzie ślub braliśmy w terminie 06.06.2020r, ale wybraliśmy się troszkę wcześniej ze względu na urlop Kamila. Udało się więc odwiedzić to piękne miejsce i troszkę odpocząć! Zdecydowanie ten wypad był nam potrzebny, ponieważ chociaż na chwilę mięliśmy inne myśli. Ostatnio oboje zbyt dużo pracujemy i kilka spraw wymyka nam się z pod kontroli. Ten pobyt pozwolił nam uporządkować sobie nasze plany, marzenia i cele do końca tego roku! Mamy więc plan na działania i z przewietrzoną głową wracamy do pracy! Dlaczego o tym mówię? A dlatego, że Forest Hotel jest odpowiednim miejscem, dla osób które szukają chwili dla siebie… Chwili w której można się zresetować, posłuchać śpiewu ptaków i totalnie odpocząć! To miejsce w którym życie nabiera wyjątkowego sensu.

Zalety tego miejsca mogłabym wymieniać wkoło! Jest ich naprawdę dużo! Nie tylko odpoczywacie w cudownym miejscu, które umiejscowione jest w środku lasu, ale też z samego rana słuchacie śpiewu ptaków i z kubkiem gorącej kawy podziwiacie las. Nie jest Wam potrzebna muzyka, nie są Wam potrzebni ludzie, nie jest Wam potrzebny internet… jesteście tylko Wy! Zapisuję to miejsce nie tylko na mapie, ale też Forest Hotel zajął pewną część mojego serca! Wiem, że kiedy będę potrzebować totalnego resetu z pewnością tam wrócę! Bardzo się cieszę, że mogłam odwiedzić tak wspaniałe miejsce w sercu Krakowa.

Nasz pobyt w Forest Hotel

Nasz odpoczynek trwał dość krótko, ponieważ 2 doby hotelowe, jednak powiem Wam, że dla mnie jest to wystarczający czas na przemyślenie ważnych spraw. Teraz odliczamy do kolejnego urlopu we Wrześniu! Lecimy w cudowne miejsce, ale na razie nic nie zdradzam. Wracając do Forest Hotel, czyli miejsca przepełnionego naturą… Koniecznie zerknijcie na wszystkie zdjęcia, które dziś publikuję. Klimat tego miejsca jest wyjątkowy! Cegła, środek lasu, sauna, tężnia … czego więc chcieć więcej? Oczywiście publikuję Wam również zdjęcia z naszego pokoju oraz zdjęcia sauny i tężni! Uwierzcie mi tutaj można wypocząć! Dodam jeszcze, że nasz pobyt był z przepysznym śniadaniem, a dodatkowo z obiadów możecie skorzystać z Restauracji Zamek – Restauracja u ZIYADA, totalnie polecam to miejsce!

Oczywiście wybraliśmy się też do Krakowa, ale przyznam Wam się szczerze, że pobyt na rynku był bardzo krótki. Prosiłam Kamila, abyśmy szybko wrócili, totalnie nie moje klimaty. Zdecydowanie duże miasta nie są dla mnie! Wolę być blisko natury, blisko przyjaciół i rodziny, tłumy ludzi to raczej dla mnie ciężka sprawa. Po drodze odwiedziliśmy kilka klimatycznych miejsc oraz zobaczyliśmy coś co długo będę wspominać (zachowam dla siebie). Było naprawdę cudownie i będę każdemu polecać to cudowne miejsce! Gdybym miała oceniać, dałabym zdecydowanie 10+

Forest Hotel recenzja pobytu
Forest Hotel recenzja pobytu
Forest Hotel recenzja pobytu
Forest Hotel recenzja pobytu

Forest Hotel recenzja pobytu
Forest Hotel recenzja pobytu

Na moim INSTAGRAMIE w relacji wyróżnionej możecie zobaczyć relację z pobytu w Forest Hotel

Wpadnijcie też na inne posty na moim blogu, posty wyjazdowe KLIK.

 • Subiektywne Piękno
  5 czerwca 2022

  Bardzo ładne, klimatyczne miejsce 🙂

 • Ewelina
  6 czerwca 2022

  Podoba mi się ten kameralny skromny wystrój

 • michal
  11 czerwca 2022

  Piękne miejsce w fajnym postindustrialnym surowym stylu.

 • Natalia
  11 czerwca 2022

  Przytulny hotelik. Podoba mi się że nie ma tam takiego przepychu

  • Rosomag
   Natalia
   10 listopada 2023

   Ciekawy hotel o surowej architekturze. Bardzo oryginalny.

 • Ewelina
  12 czerwca 2022

  Rzeczywiście idealne miejsce na odpoczynek. Gdybym była w Krakowie to chętnie bym odwiedziła ten hotel

 • Marta
  16 września 2022

  Przytulny hotelik. Myślę, że miło bym tam spędziła czas

Dodaj komentarz

Co lepsze latem? Sukienki, a może krótkie
szorty damskie?
Garbus na Wesele Śląsk