Niebieski dres damski

Opublikowano w: Stylizacje
Niebieski dres damski komplet

To kolejny post z serii stylizacja w dresach! Mam wrażenie, że od roku, zmieniam tylko ich kolory i fasony i stały się moim ulubionym ubraniem. Tym razem w mojej szafie pojawił się Niebieski dres damski wykonany z rewelacyjnego materiału najwyższej jakości! Niebieski dres damski Zozoni, bo tak nazywa się marka ma naprawdę genialne jakościowo produkty. Mam już dwa komplety dresowe, jeden komplet dresowy niebieskie, a drugi biały. Zobaczcie jak się prezentuje!

Błękitny dres damski komplet

Niebieski dres zozoni

Bardzo długo zastanawiałam się jaki kolor dresu tym razem wybrać! Ostatnio na blogu pokazywałam Wam stylizację w dresie błękitnym (którą możecie zobaczyć tutaj) oraz z dresem liliowym (również dostępny tutaj pod linkiem) i wiem, że te recenzje Wam się spodobały! W sumie wcale się nie dziwie, że wertujecie internet w poszukiwaniu kompletów dresowych ze względu na panującą sytuację w naszym kraju i wieczne przesiadywanie w domach! Wiosna już za rogiem, więc jeśli jeszcze w swojej szafie nie macie kompletu dresowego, albo bardziej chcecie ją ożywić wybierzcie niebieski dres damski zozoni. Całą kolekcję zarazem dresów damskich marki Zozoni znajdziecie tutaj KLIK NA STRONĘ.

Niebieski dres damski komplet

Błękitny dres damski komplet

Długo zastanawiałam się nad wyborem koloru odpowiedniego dresu, ale słuchajcie! Przecież idzie wiosna i można zaszaleć prawda? Więc warto ożywić troszkę swoją szafę. Zazwyczaj panowały u mnie klasyczne odcienie beżów, brązów ale też zdarzały się klasyki białe i czarne. W tym sezonie w związku też z najnowszymi trendami musiałam troszkę urozmaicić moją szafę. Obecnie znajduje się w niej cała kolorystyka dresów z wyjątkiem neonów oraz różu. Moim ulubionym odcieniem jest ten błękitny dres damski oraz biały również z marki Zozoni, który zaraz Wam pokażę poniżej na zdjęciu.

Punkt Widokowy Bełsznica!

To właśnie na punkcie widokowym w Bełsznicy zrobiłyśmy sesję zdjęciową z błękitnym kompletem dresowym. Jeśli mieszkacie na śląsku, bądź będziecie tutaj przejazdem koniecznie zobaczcie to miejsce! Robi ogromne wrażenie głównie o zachodzie słońca. Zazwyczaj ilość ludzi spoglądających i przesiadujących w tym miejscu jest dość spora, więc warto wybrać się tam w tygodniu bądź o wschodzie słońca. Jeśli nie przeszkadzają Wam tłumy, wpadnijcie w obojętnie jaki dzień tygodnia na zachód! Widok obłędny!

Mam nadzieję, że częściej będę publikować dla Was takie luźne i codzienne stylizacje. Dajcie znać w komentarzach, czy taki dres w błękitnym odcieniu znalazłby miejsce w Waszej szafie?

dres błękitny damski
Błękitny komplet dresowy
dres niebieski zozoni

Stylizacja: Dres Zozoni | Buty: Renee

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka Fotografia

    Dodaj komentarz

    Profesjonalna pielęgnacja włosów w domu
    Grecja Korfu wakacje 2021