Recenzja suszarki Panasonic EHNA98

Opublikowano w: Uroda
Recenzja suszarki Panasonic EHNA98

Cześć! Na swoich social media pokazywałam już zapowiedź mojej nowej suszarki marki Panasonic EHNA98. Dziś chciałabym troszkę więcej opowiedzieć Wam na temat tego urządzenia. Suszarka do włosów z Panasonic – EHNA98 z pewnością znajdzie się w najwyższych rankingach – ranking suszarek 2021r. Zapraszam Was do przeczytania recenzji o tym urządzeniu. Recenzja suszarki Panasonic EHNA98.

Recenzja suszarki Panasonic EHNA98

Suszarka Panasonic do włosów

Suszarka Panasonic EHNA98 to kompleksowa pielęgnacja włosów, skóry głowy i skóry twarzy! To nie tylko zwykła suszarka do włosów, ale terapia nawilżająca z cząsteczkami nanoe oraz Double Mineral, które gwarantują nawilżone i lśniące włosy każdego dnia!

Technologia nanoe i Double Mineral wykorzystują specjalną osobną dyszę oddzieloną od dyszy gorącego nadmuchu. Powoduje to zamknięcie łuski włosa, dzięki czemu włosy są zdrowsze, pełne blasku i doskonale chronione. Najważniejsze jest jednak to, że suszarka do włosów Panasonic EHNA98 oraz funkcje które posiada redukują liczbę rozdwojonych końcówek nawet o połowę!

Jestem pewna, że większość z Was posiada suszarkę z jonizacją? Już teraz możecie przerzucić się na totalną nowość, ponieważ suszarka marki Panasonic dzięki zastosowanej technologii zapewnia ok. 1000 razy więcej nawilżenia niż sama jonizacja! Suszarki z jonizacją są dobre, ale pamiętajcie, że ten model jest jeszcze lepszy i jeszcze zdrowszy dla Waszych włosów. Cząsteczki nanoe wnikają w głąb włosów dzięki czemu włosy są gładsze i bardziej lśniące.

Recenzja suszarki Panasonic EHNA98
Recenzja suszarki Panasonic EHNA98

Świadoma pielęgnacja włosów to podstawa – recenzja suszarki Panasonic

Na co warto zwracać uwagę, kupując suszarkę do włosów? Pamiętajcie, że suszarka ma nie tylko wysuszyć Twoje włosy, ale też zadbać o to aby nie stały się one szorstkie i łamliwe… Nowoczesne suszarki takie jak Panasonic nawilżają skórę głowy w trosce o jej zdrowie, zapobiegając jej wysuszaniu oraz eliminują elektryczność statyczną włosów dzięki czemu są one gładkie i lśniące. Pielęgnacja włosów jest naprawdę bardzo ważnym elementem naszego życia i warto zadbać o to, aby sprzęt którym suszymy nie pogarszał stanu naszych włosów.

4 tryby dla kompleksowej pielęgnacji włosów, skóry głowy i skóry twarzy

Suszarka marki Panasonic posiada 4 różne tryby pracy. Poniżej opiszę każdy z nich:

 • Tryb gorący – suszenie włosów – to tryb który idealnie nadaje się do suszenia mokrych włosów.
 • Tryb naprzemiennej temperatury – to tryb zainspirowany profesjonalną metodą suszenia włosów w salonach fryzjerskich. Suszenie włosów gorącym powietrzem wzdłuż łuski włosa, a następnie schładzanie ich zimnym powietrzem. Technologia pozwala na uzyskanie profesjonalnego efektu w domowym zaciszu.
 • Specjalny tryb do włosów, skóry głowy i skóry twarzy – tryb pielęgnacji skóry głowy – W tym trybie urządzenie delikatnie osusza skórę głowy ciepłym powietrzem o temperaturze około 50c. Technologia nanoe nawilża skórę, zapobiegając jej wysuszaniu i dbając o jej zdrowie.
 • Specjalny tryb do włosów, skóry głowy i skóry twarzy – tryb pielęgnacji skóry twarzy – Tryb ten nawilża i pielęgnuje skórę twarzy dzięki cząsteczkom nanoe. Zaleca się stosowanie tego trybu na sam koniec suszenia przez około minutę.
 • Specjalne tryby do włosów, skóry głowy i skóry twarzy – tryb inteligentnej kontroli temperatury – Wbudowany czujnik temperatury otoczenia pozwala na pomiar temperatury w pomieszczeniu i dostosowuje nadmuch tak, aby zapewnić odpowiednią temperaturę o każdej porze roku.

Zalet tego urządzenia jest naprawdę mnóstwo! Suszarka marki Panasonic EH-NA98 posiada łatwy w czyszczeniu filtr (materiał jest odporny na zanieczyszczenia), posiada kilka trybów pracy o czym wspomniałam już wyżej, posiada suwak do zmiany trybów dzięki czemu możesz łatwo zmienić stopień nawiewu powietrza oraz posiada składaną rączkę (dzięki czemu urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i możesz z niego korzystać w czasie podróży).

Suszarka Panasonic EH-NA98 polecana przez profesjonalistów!

Sam Maciej Maniewski poleca ten produkt i uważa, że fundamentem piękna zawsze jest zdrowie!

Jestem bardzo zadowolona z tej suszarki do włosów. Nareszcie każdego dnia mogę czuć się pięknie i tak jakbym wyszła od najlepszego salonu fryzjerskiego! To urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu.

Recenzja powstała przy współpracy z marką Panasonic Polska

Zachęcam też do zakładki URODA na moim blogu

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

 • WebmasterTeam
  10 marca 2021

  Super post 🙂 podziwiam za cudnie ubrane słowa. Witać ze ktoś bardzo się stara i dba o estetykę. Zapraszam także do mnie Strony Internetowe

 • Klaudia
  13 marca 2021

  Genialna, designem i technologią bardzo mi się podoba.

 • Emilia
  14 marca 2021

  Świetna opcja. Bardzo fajnie że posiada aż tyle trybów dla pielęgnacji włosów i skóry i dodatkowo że jest składana rączka. Idealna opcja na wyjazdy.

 • Derbska
  16 marca 2021

  Fajnie wygląda ta suszarka 🙂 Myślę, że łatwiej Ci będzie suszyć mokre włosy ;D

 • butik smlfashion.pl
  18 marca 2021

  Wygląda solidnie 🙂

 • Judyta
  19 marca 2021

  A ta suszarka ma końcówkę do włosów kręconych, że takie piękne fale Ci wyszły?

 • Agata
  19 marca 2021

  Z przyjemnością zamieniłabym swój przestarzały model na taki. 😀

 • Słownik
  28 stycznia 2023

  Dyfuzor zakłada się w inną stronę, powiedzmy horyzontalnie…

Dodaj komentarz

Zimowa stylizacja w pastelowych kolorach
Profesjonalna pielęgnacja włosów w domu