Pomysł na Walentynkową sesję zdjęciową

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe

Sesja z chłopakiem pomysły

Dziś mamy Walentynki! Obchodzicie to święto? Jakie macie plany na dzisiejszy dzień? My standardowo wybieramy się w weekend na pizzę, do kina, a później wyruszamy na Słowację! Tam to my dopiero będziemy się “byczyć”. Zobaczcie całą fotorelację i koniecznie napiszcie mi o Waszych planach! Mam nadzieję, że nasza dzisiejsza Walentynkowa Sesja Was zainspiruje i stworzycie coś podobnego. Uwierzcie mi to pamiątka na długie lata i przepiękne wspomnienia.

Zdjęcia na walentynki

Walentynkowa sesja zdjęciowa!

Uwielbiam przygotowywać dla Was tematyczne posty na mojego bloga. Takie święta jak walentynki, dzień mamy czy urodziny bloga naprawdę dają mi kopa do działania! Nawet nie macie pojęcia jak ciężko było zachęcić mojego Kamila do zdjęć, ale po wielu godzinach proszenia, mamy sukces! Nie tylko się zgodził, ale też pięknie pozował na tej sesji, jestem z niego taka dumna! Nie wiem, czy Wasi mężczyźni też tak bardzo nie lubią sesji zdjęciowych? Jak już tylko usłyszą hasło “Walentynkowa sesja zdjęciowa” to nóż w kapsie im się otwiera. Macie jakieś sposoby, aby ich zachęcić do tych sesji zdjęciowych? Przecież Walentynki to świetna okazja na zdjęcia, a do tego pamiątka na długie lata.

Walentynki darmowe zdjęcia

Walentynki to ważne święto, ale …

Jednak rok spędzony razem, który ma 365 dni jest ważniejszy. Dla mnie to świetny powód, aby przygotować dla Was nową sesję na bloga, aby Was zainspirować i pokazać coś innego. Nie uważam, że walentynki to szczególny dzień, ponieważ każdy z nas powinien kochać cały rok. Warto jednak w tym czasie poświęcić sobie troszkę więcej czasu, ponieważ każdy z nas jest strasznie zagoniony i przepracowany. Dlatego my wybraliśmy wspólny wyjazd ze znajomymi, aby trochę odpocząć, nabrać sił i znów móc działać. Jedziemy w bardzo fajne miejsce na Słowację, mam nadzieję, że będę mogła uchylić Wam troszkę tajemnicy wkrótce. Wracając jednak do dzisiejszej sesji zdjęciowej, to powstała ona bardzo spontanicznie. Jak tylko Kamil zgodził się na te nieszczęsne zdjęcia, to nie zostało mi nic innego jak szybko zebrać się i wyruszyć, robić pamiątkowe zdjęcia. Sesja powstała również przy innej współpracy dla marki Daniel Wellington, ale stwierdziłam, że idealnie wpisuje się w klimat walentynkowy.

Sesja walentynkowa Śląsk

Kochajcie się, szanujcie i wspierajcie.

To naprawdę bardzo ważne. Piękne zdjęcia to nie wszystko, liczy się to, co mamy w środku i to jakim uczuciem obdarowujemy drugą osobę. Ja jestem zakochana po uszy i jest mi z tym bardzo dobrze! Już nie mogę doczekać się naszego ślubu! Wprawdzie to jeszcze kawał czasu, ale powolutku zabieram się do wymarzonych przygotowań. Kto tak jak ja bierze ślub w 2020 i to na dodatek w czerwcu? To będzie przepiękny czas! Chciałabym Wam życzyć cudownych walentynek i samych tych dobrych wspólnie spędzonych chwil. Pozdrawiam, Wasza Rozalia! Ps. Oczywiście napiszcie mi, czy nasza sesja Wam się spodobała, może Kamil zauważy komentarze i sam przybiegnie przed obiektyw? Miłego wieczoru.

Sesje walentynkowe dla ParZakochani sesja Sesja z chłopakiemSesja chłopak i dziewczyna Sesja narzeczeńska śląsk Sesja walentynkowa w lesie

Stylizacja: Zegarki – Daniel Wellington | Buty i kurtka Born2be

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Dodaj komentarz

Propozycja walentynkowej stylizacji, fryzury i makijażu
Stylizacja z szarym płaszczem | CARRY