Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach

Opublikowano w: Stylizacje

Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach

Pewnego pięknego i słonecznego dnia wybrałyśmy się z Magdą, moją fotografką na Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach. Miesiąc wcześniej miałam przyjemność zobaczyć Jarmark w Krakowie, lecz nie zrobiła na mnie tak dużego wrażenia, jak ten w Katowicach. Strasznie nie lubię tłumów i zaludnionych miejsc, a niestety w Krakowie i to jeszcze w weekend bardzo często tak jest. Ten dzień wspominam naprawdę bardzo dobrze, no może poza jednym małym incydentem – w momencie, w którym zaczęłyśmy robić zdjęcia zaczął padać deszcz. Szybko więc zrobiłyśmy kilka ujęć, zjadłyśmy oscypka z żurawiną i wróciłyśmy do galerii, aby zakupić resztę świątecznych prezentów.
Sukienka Zarina | Torba Obag | Buty, czapka Born2be | Zegarek Butik Swiss – Olivia Burton | Płaszcz Tbdress | Okulary Tijneyewear
Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach

Jarmark jest naprawdę przepiękny! Miałam przyjemność zobaczyć tam mnóstwo wystawców. Kupiłam kilka świątecznych ozdób, wybrałam piękną ręcznie malowaną bombkę i wybrałam najcieplejsze wełniane skarpetki na świecie. Teraz zima nie będzie już mi straszna. Najbardziej jednak zainteresowało mnie stoisko z uwaga, uwaga … SERAMI. Jest tam ogromny wybór serów z Polski, Słowacji czy też Holandii. Warto było się wybrać na ten Jarmark Bożonarodzeniowy.  Tego dnia miałyśmy zamiar zrobić też kilka fajnych ujęć na lodowisku pod chmurką na Jarmarku, ale niestety przeciwności losu sprawiły, że nam się nie udało – nie pytajcie dlaczego, haha!

 

Dzisiejsza stylizacja

Udało mi się fajnie połączyć kolory, jestem bardzo zadowolona z tej stylizacji. Piękna, elegancka i kobieca i w dodatku z moim ulubionym płaszczem. Szkoda, że nie do końca było widać jaką sukienkę miałam na sobie. To sukienka szara z marki Zarina, za kolano, cała pleciona w warkocze. Miałam ją też na pierwszym dniu świąt, gdzie wszyscy razem z rodziną siedzieliśmy przy świątecznym stole. Uzupełnieniem były długie czarne kozaki za kolano, torba i zegarek. I tu trochę Wam o nim opowiem…

 

Zegarek marki Olivia Burton – Butiki Swiss

To najpiękniejszy zegarek, jaki mam w swojej kolekcji. Jak tylko otworzyłam pudełko, w którym się znajdował – oszalałam, naprawdę. Jest tak samo piękny na zdjęciu, jak i na żywo. Jego tarcza jest w sam raz, ma 38mm, a widnieje na niej motyw pszczół 3D. To model 3d bee i jeśli szukacie zegarka idealnego to już macie moje polecenie. Zapraszam Was do zobaczenia całej fotorelacji i życzę wspaniałego dnia.
Jarmark Bożonarodzeniowy województwo śląskie
Zegarek Olivii Burton
Sesja zdjęciowa na Jarmarku w Katowicach
Gdzie na Jarmark?
Śląsk - Katowice Jarmark Świąteczny
Świąteczna sesja zdjęciowa
Elegancka stylizacja na Jarmarku Bożonarodzeniowym
Świąteczne fotografie
Jarmark Katowice Zdjęcia
Zdjęcia wykonała Widenka Magdalena
 
Sukienka Zarina | Torba Obag | Buty, czapka Born2be | Zegarek Butik Swiss – Olivia Burton | Płaszcz Tbdress 

    Dodaj komentarz

    Wybieramy i stroimy choinkę – tradycja wigilijna
    Ciekawe miejsca w Beskidach | Telesforówka, Trzy Kopce Wiślańskie