Sesja zdjęciowa w klubokawiarni żółty młynek || stylizacja

Opublikowano w: Lifestyle | Stylizacje
Polubiłam ten cykl wpisów, gdzie mogę nie tylko pokazać Wam moją stylizację, ale też miejsca w których serwują przepyszną małą czarną. Na mapie mojego województwa odnalazłam kolejne miejsce, które od samego początku mnie zauroczyło. Mowa tutaj o Klubokawiarni Żółty Młynek. Byłam, odwiedziłam i będę polecać, ale to nie wszystko. To nie tylko miejsce w którym kawa smakuje inaczej, ale lokal który łączy ze sobą przytulność kawiarni z klubową atmosferą. Codzienna dawka muzyki, wydarzenia kulturalne i uśmiechnięty personel sprawiają, że do tego miejsca, aż chce się wracać… Zobaczcie moją sesję zdjęciową w klubokawiarni!

Sesja zdjęciowa w klubokawiarni żółty młynek

Już dłuższy czas chciałam wykonać dla Was kilka ujęć w tym miejscu. Klubokawiarnia w swojej ofercie posiada przepyszne kawy, ciasta i desery, znajdzie się też coś dla smakoszy piwa lub wina. Nie wspomniałam jeszcze o lodach rzemieśliniczych produkowanych z wyselekcjonowanych składników. Pozwoliłam sobie zrobić również pamiątkowe zdjęcie z żółtym wózkiem do lodów, który nie tylko wygląda obłędnie, ale też dojeżdża na każdą imprezę! Nie przyszłam jednak tutaj, aby opowiadać Wam tylko i wyłącznie o Klubokawiarni żółty młynek! Przygotowałam dla Was również nową stylizację.

Rybnik ciekawe miejsce do odwiedzenia

To jedno z ciekawszych miejsc w Rybniku warte odwiedzenia. Tak jak wspomniałam już w poprzednim wpisie, na blogu pojawiać się będą recenzje ciekawych kawiarni i restauracji w moim województwie. Od razu zaznaczam, Wam że to nie jest współpraca, lecz dobrowolne polecenie z mojej strony! Ja czerpięz tego miejsca do sesji zdjęciowych i piękny klimat zdjęć, a to mi w zupełności wystarczy.

Stylizacja z marką Born2be

Sukieka w tej stylizacji jest w kolorystyce #redper. Jest to jeden z wyjątkowych i głębokich kolorów tegorocznej jesieni. W połączeniu z paloną żółcią look wygląda całkiem nieźle. Cała stylizacja powstała przy współpracy z marką born2be. Mam nadzieję, że taki outfit Wam się podoba. Typowo jesienna stylizacja nadająca się na każdą okazję. Mam już w planarz stworzenie innych odsłon stylizacji z czarną marynarką z rzędowymi guzikami. To jeden z moich must have tej jesieni, jestem w niej zakochana! Sami zobaczcie, jak dobrze prezentuje się na stylwetce. Dajcie mi znać czy stylizacja Wam się podoba i czy częściej łączyć stylizację z jakimś miejscem. Dla Was do nowa odsłona i może ciekawsza wersja stylizacji? Czekam na Wasze opinie!
Powoli kończę pisać tego posta i pakuję się, ponieważ już jutro wybieram się w góry! Nie mogę doczekać się wyjazdu ze względu na kolorystykę, która z pewnością mnie zauroczy. Uwielbiam jesień w górach! Wtedy wszystko budzi się do życia! Śledźcie mnie na instagramie, bo już jutro pojawią się publikacje z wyjazdu! ROZALIAFASHION

Zdjęcia wykonała: Z innej bajki Fotografia

Dodaj komentarz

Najlepsza PIZZA w mieście – Art Pizza!
Jak ubrać się w góry jesienią