Auto na wesele śląskie

Opublikowano w: Organizacja Weselna

Hejka! Kolejna sesja już za rogiem i za mną tym razem zdjęcia dla marki Sinsay przy współpracy z Focus Park Rybnik. Stworzyłyśmy sesję z Weselny Klekot i bordowym Garbusem z oferty. Uwielbiam robić sesję z naszymi klekotami i staram się jak najczęściej z nich korzystać! Tym razem na pierwszy ogień Bordowy Garbus, czyli jeden z moich ulubionych z oferty Weselnego Klekota! Bordowy Garbus ostatnio zaczyna nadganiać nasz inny model! Auto na wesele śląskie zapraszam do przeczytania!

Auto na wesele śląskie

Auto na wesele śląskie

Ostatnio sezon weselny w pełni! Mamy troszkę pracy związanej z organizacją ślubną oraz szeroko pojętą tematyką ślubną! W tym roku czeka nas gorący sezon i wiemy, że przed nami naprawdę ciężkie miesiące pracy, jednak jesteśmy na to gotowi! Jeśli szukacie auta na wesele to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Weselnego Klekota, myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Bordowy Gabi ostatnio coraz częściej pojawia się na realizacjach! Bardzo nas to cieszy, że ten model wpadł Wam w oko! Dla mnie bordowy Garbus to świetny wybór z oferty Weselnego Klekota.

Auto na wesele śląskie

Stylizacja na Wiosnę z autem Weselny Klekot

Dzisiejszym tematem sesji były nenony! Zdecydowanie uwielbiam ich nasycenie! Tym razem raz z Focus Park w Rybniku wybraliśmy stylizację ze sklepu sinsay! Bardzo lubię dalej działać w temacie sesji zdjęciowych! Wtedy czuję, że żyję i czuję, że tworzą się kolejne fajne rzeczy. Ostatnio jedna blog troszkę wkroczył na inny plan, ze względu na brak mojego czasu, jednak wiem, że znów przyjdzie dobry moment na wielki powrót. Jeśli będziecie tęsknić koniecznie wpadajcie też na mojego instagrama, tam zazwyczaj staramsię publikować więcej. Jeśli chcecie zagłębić się w tematyce ślubnej, koniecznie wpadnijcie na moją stronę, gdzie udało mi się wrzucić więcej tematów ze ślubów KLIK. W tym tygodniu szykuje się sporo akcji związanych z promocją klekota, że nie możecie z pewnością tego przegapić! Wracam do Was już niebawem, a tymczasem pozostawiam piękne kadry! Auto na wesele śląskie

Auto na wesele śląskie
Auto na wesele śląskie

Zdjęcia wykonała: Magda Widenka

    Dodaj komentarz

    CYPR co warto odwiedzić
    Wiosenna sesja zdjęciowa! i troszkę na temat Notably