Jesień w Beskidach – Stylizacja dla marki Carry

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe | Stylizacje
Sesja zdjęciowa w Beskidach . Stylizacja dla marki Carry, spódnica w panterkę, kurtka z kożuszkiem i szary golf.

Znacie to przysłowie „W górach jest wszystko co kocham?. Nie trudno zauważyć, jak bardzo kocham góry. Moi stali czytelnicy doskonale wiedzą, że kocham góry. Każdy wolny swój czas, a chcę nadmienić, że mam go bardzo mało to z chęcią spędzam w górach. Nawet ostatni weekend wywiało nas do Zakopanego ! Uwierzcie, że już zobaczyłam pierwszy śnieg tego sezonu. Warto czasami zresetować swój system. Na dwa dni zapomniałam o tym, jak wygląda telefon i wiecie co? Wcale nie miałam wyrzutów sumienia. Po prostu czasami tak trzeba i dobrze się na tym wychodzi! Praca pracą, ale odpoczynek też jest ważny. Ale Moi Kochani do rzeczy.

Spódnica w panterkę CARRY

W dzisiejszym poście chciałabym Wam powiedzieć parę słów na temat mojego outfitu. Motywem przewodnim jest spódnica z mocniejszym panterkowym akcentem. Odpowiedni kolor sprawi, że na ulicy nikt nie przejdzie obok Was obojętnie. Jak już Wam wspominałam ostatnio, lubię się ładnie i stylowo ubrać. Uważam jednak, że ubrania powinny być zarówno eleganckie, jak i nadające się odpowiednio na każdą pogodę. W związku z tym, do klasycznej spódnicy dobrałam ciepły golf. W końcu wypad w góry ma być przyjemny! A jeśli będzie Wam zimno to nic nie podziałacie. Szary golf z carry z całą pewnością sprawdzi się idealnie. Dopełnieniem całości jest gruba kurtka, która stanowi świetne okrycie na aktualną pogodę. W sklepie carry każdy znajdzie coś dla siebie. Warto tutaj dodać, że warto zaopatrzyć się na zimę w ciepłe, a zarazem ładne dodatki. Czapka przyda się Wam w każdej sytuacji. Szal i rękawiczki to obowiązek w każdej szafie. Pamiętajcie o tym!

Od serca mogę Wam polecić, że warto czasami zresetować system i po prostu rzucić wszystko na 48 h ! Uwielbiam również połączenie wypoczynku z pracą, wtedy można pogodzić przyjemne z pożytecznym. Ktoś kiedyś powiedział, że ten kto kocha swoją pracę nie musi do niej chodzić i wiecie co? Ja tak mam! Życzę wszystkim, aby tak mieli. Sprawia to niesamowita frajdę i daje powera! Taka refleksja ode mnie dla Was!

P.S Koniecznie zerknijcie do sklepu Carry! Mają piękne zestawy na zimę!

Spódnica w panterkę – CARRY | Kurtka z kożuszkiem – CARRY | Szary golf – CARRY

Spódnica w panterkę – CARRY | Kurtka z kożuszkiem – CARRY | Szary golf – CARRY

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

 • Ola
  21 listopada 2019

  Jak tam pięknie! 😍

 • Hanka
  29 listopada 2019

  wow, no super. Ja właśnie przekonuję się do takich spódnic

 • Dominika
  1 grudnia 2019

  piękne miejsce!

 • Alina
  3 grudnia 2019

  Wygodny, elegancki i idealnie dobrany strój 🙂 Mega!

Dodaj komentarz

Musztardowa kurtka w stylizacji z marką Carry
Beskid Śląski – stylizacja z szarym płaszczem CARRY