Poranek w Apartamentach Szuflandia!

Opublikowano w: Lifestyle | Sesje zdjęciowe
Taki poranek w Apartamentach Szuflandia mogłabym mieć zawsze! Już wcześniej na moim instagramie zasypywałam Was informacjami o tym miejscu, jak bardzo jest w nim klimatycznie i przytulnie. Dzisiejszą sesję zdjęciową zrobiłyśmy o wschodzie słońca.  Bardzo ciężko wstaje mi się o poranku, ale dla takiego efektu uważam, że warto się poświęcić. Zdjęcia wykonała Widenka Magdalena

Poranek w Apartamentach Szuflandia

Po nieprzespanej nocy, gdy budzik odezwał się o godzinie 4:30 powtarzałam sobie tylko, że wstanę zrobimy zdjęcia i z powrotem położę się do ciepłego łóżka z widokiem na góry. Niestety plany szybko runęły, bo już po pierwszej kawie nie miałam ochoty na sen, a w dodatku kto w tak pięknym miejscu tracił by na to czas. To jedne z piękniejszych zdjęć jakie mam z tego miejsca. Nie tylko poranek w Szuflandii jest piękny, ale też całe otoczenie, lokalizacja i miejsce. Jestem przekonana, że na pewno tam wrócę i to nie jeden raz. To miejsce, które z pewnością zapamiętam.
STYLIZACJA
– Szal i rękawiczki pochodzą ze sklepu Szaleo
– Buty znajdziecie na stronie Mivoshoes 
– Ten uroczy kubek do kupienia jest w Makemywonderland 
– Spodnie i sweter pochodzą z second handu

W apartamentach szuflandia nawet poranna kawa smakuje inaczej! Life Is Better In The Mointains

To szczera prawda! Nie wspominając już o emaliowanym kubku, od makemywondreland, który widzicie na zdjęciu. Może jest to i reklama produktu, ale w tym momencie podpisuję się tutaj w stu procentach. Sama skontaktowałam się z autorką tego dzieła. Kubek emaliowany Life Is Better In The Mountains chodził już za mną od dłuższego czasu. Kubek jest z nadrukowaną autorską grafiką, jest odporny na ścieranie i zmywanie. Bez problemu można kłaść go na otwartym ogniu, gazie czy indukcji. Idealny w góry, do lasu czy inną tułaczkę! To najpiękniejszy kubek, jaki mam w swojej kuchennej szafce. Kasia to artystka i będę to powtarzać. To, co tworzy to prawdziwe dzieła, które należy doceniać. Trzymam za nią mocne kciuki.
 

Kilka słów o mojej stylizacji 

Tak! Sweter i spodnie z dziurami znalazłam w second-handzie. Ostatnio bardzo często się do niego wybieram i muszę się pochwalić, ponieważ znajduję naprawdę same perełki. Bardziej cieszą mnie zakupy w lumpeksie niż te w sieciówkach, to już chyba przyzwyczajenie. Buty już znacie z poprzednich publikacji, możecie zobaczyć je w innej odsłonie tutaj na blogu  klik. Uwielbiam je! Taka miłość od pierwszego wejrzenia. Ten, kto posiada oryginalne EMU Australia, wie o czym mówię.  Mogłabym w nich pokonywać każde odległości, to buty stworzone dla mnie, dlatego też wybaczcie mi ich częstotliwość publikacji na moim blogu. W mojej dzisiejszej stylizacji, jest jeszcze duża chusta boho i grube rękawiczki, które przetrwają każdą temperaturę. Mam nadzieję, że taki górski look zwrócił Waszą uwagę? Czy chętnie założylibyście taką stylizację typowo na wyjazd w góry? Wiem, wiem – kurtka również by się tu przydała! Miłego wieczoru Wam życzę i do zobaczenia. 
Apartamenty Szuflandia – tutaj możecie wejść zobaczyć ich stronę oraz ofertę noclegową  SPRAWDŹ

Dodaj komentarz

Kolekcja marki Zarina Fashion w mojej stylizacji
PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT CZ.I – ŚWIĄTECZNE PIERNIKI!