Hair care – House of Beauty

Opublikowano w: Uroda
Jakiś czas temu wybrałam się do Salonu Fryzjerskiego – House of Beauty, znajdującego się w Rybniku. Od samego początku czułam się tam wyjątkowo. Spotkałam się z doświadczoną kadrą, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe by stać się jeszcze lepszą. W tym salonie pracuje się na najlepszych kosmetykach firm takich jak: 

Zaproponowano mi zabieg Elastic Keratin With Ginseng. Jest to kuracja w postaci unikatowych saszetek, która daje widzialne rezultaty już po pierwszej aplikacji. Dzięki niej włosy zyskują zdrowy wygląd, stają się bardziej elastyczne i odmłodzone. Oryginalna formuła terapii trendy hair z żeń-szeniem i keratyną stanowi intensywną kurację dzięki której włosy odzyskują zdrowy wygląd. Połączenie starożytnego japońskiego rytuału i nowoczesnej technologii sprawi, że osiągniesz aż 7 korzyści tylko w 7 minut.
– elastyczność: dzięki wysokiej zawartości czystej keratyny oraz energetyzującego wyciągu z żeń-szenia, włosy odzyskują elastyczność w ciągu kilku minut – odmłodzenie: przywraca witalność twoim włosom oraz sprawia, że są pełne blasku i wigoru – zdrowy wygląd: nowoczesna formuła odbudowuje włosy na całej powierzchni od ich nasady, aż po same końce – ochrona: keratyna wytwarza specjalną powłokę, która chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak niska temperatura, suche powietrze oraz szkodliwe promieniowanie UV – podatność: po kuracji włosy lepiej reagują na inne kosmetyki, procesy koloryzacji i dekoloryzacji – eliminuje porowatość: zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosa – pobudza wzrost: żeń szeń stymuluje wzrost oraz powoduje znaczne zwiększenie objętości włosów.
Miła atmosfera, doświadczony personel i dobrej jakości kosmetyki zapewniły mi przyjemnie spędzony czas, a przede wszystkim zadowolenie z wykonanej usługi. Czuję, że moje włosy odżyły i są piękniejsze. Kolejna wizyta już za 10 dni, ciekawe co tym razem wyczarują na mojej głowie.
Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.houseofbeauty.pl
Salon znajduje się w Rybniku przy ulicy Kilińskiego 17.

 

 

 

 

 

 

 

 • Klaudia
  1 lutego 2016

  Nigdy nie słyszałam o takiej kuracji. Twoje włosy są śliczne! Szkoda, że mam tak daleko do Rybnika.
  Pozdrawiam!

 • Patrycja Głowacka
  1 lutego 2016

  Pierwszy raz słyszę o takiej kuracji. Niestety z tego co się orientuje w pobliżu mojej miejscowości nic takiego nie stosują. A szkoda. Piękne włosy 🙂

 • Izabela F
  2 lutego 2016

  Cudowne włosy <3
  Ale ciekawa kuracja.
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

 • Ola K.
  3 lutego 2016

  jak fajnie, że można komentować Twoje wpisy 🙂
  śliczne włoski ♥
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

 • Unknown
  21 lutego 2016

  piękne włoski 🙂
  ja byłam kilka dni temu na kuracji z ampułką keraste… też fajny zabieg :)włosy od razu nawilżone i odżywione 🙂 a niedługo wyberam sie na olapex, bo podobno najlepszy!

 • Agnieszka Jamróg
  27 lutego 2016

  Śliczne masz te włoski. Jakiej farby używasz do osiągnięcia takiego blondu ?☺☺

Dodaj komentarz

Winter scenery is wonderful !
Best cosmetics Tołpa