Raciborskie Centrum

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe
Znalazłam kolejne, klimatyczne miejsce w którym można spędzić miło czas, napić się soku z świeżo wyciskanych pomarańczy oraz zjeść smaczny deser. Wieczorem zaś można wybrać się na dobre piwo, a tutaj wybór jest naprawdę ogromny. I nie jest to żadna reklama tego miejsca, po prostu lubię odwiedzać restauracje które są pozytywnie nastawione na klientów. W mojej miejscowości nikt nie zgodził się nawet na wykonanie kilku ujęć wybranej kawiarni, więc dlatego wychwalam tak Browar Raciborski. Zdjęcia wykonała Magdalena Widenka Fotografia. Coraz częściej zwracam też uwagę na wnętrza. W tym miejscu czułam się jak ryba w wodzie. Razem z chłopakiem jesteśmy w trakcie remontu naszego nowego mieszkania, więc czerpię inspirację z każdego, ładnie wykonanego wnętrza. To miejsce naprawdę zasługuje na uwagę.


Koszula pochodzi z kolekcji Tommy Hilfiger, kupiłam ją na stronie Americanoutlet. Nie jest już dostępna w tym wzorze, natomiast jest wiele innych, ładnych i podobnych do niej. miast jest wiele innych, ładnych i podobnych do niej.
Często wybieram koszule tej marki ponieważ, logo firmy to symbol sportowej elegancji i wysokiej jakości rozpoznawany na całym świecie. To klasyka we współczesnym, modnym wydaniu.

Przepyszny sok z świeżo wyciskanych pomarańczy robiony na miejscu! Taka dawka witamin przyda się o każdej porze, a w szczególności podczas sesji zdjęciowej. Zalety picia takich soków są naprawdę ogromne. Pomarańcza zawiera dużo witaminy C, beta-karotenu i witamin z grupy B. Oznaczać może to tylko jedno, doda ona energii naszym włosom i skórze.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany odwiedzeniem tego miejsca to podaję adres:
Browar Rynek/ Rynek 14, 44-300 Racibórz
Do następnego :*

Dodaj komentarz

Koronkowa, biała sukienka
Promod | Wiosna/Lato