Idealne auto do Ślubu Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Idealne auto do Ślubu Śląsk

Hej kochani! To kolejna odsłona sesji zdjęciowej i Dni Otwartych organizowanych w Restauracji Leśna Perła w Radlinie. Koniecznie musiałam podzielić się z Wami tą sesją ponieważ uważam, że jest wyjątkowa! W dodatku w tej sesji brały udział nasze samochody co cieszy mnie jeszcze bardziej! Duży Fiat i Zielony Garbus. Idealne auto do Ślubu Śląsk czyli temat na blogu, który będzie coraz częściej poruszany! Dodatkowo już 18 maja startuję ze swoją firmą, która również będzie w tematyce ślubnej tak więc #staytuned! Nasze samochody na wynajem znajdziecie na stronie www.autodoslubuslask.pl

Auto do Ślubu Śląsk – odpowiedni moment na wybór samochodu!

To już kochani ostatni dzwonek, aby skontaktować się z nami lub oczywiście z innymi firmami, które oferują wynajem samochodów i nie tylko! Mamy kwiecień więc to najlepszy czas, aby przed ślubem dopiąć wszystko do końca na ostatni guzik. Jeśli chodzi o wynajem naszych samochodów to najmniej terminów zostało nam na Zielonego Garbusa, następnie na Fiata i na końcu na Cherry Lady! Cherry to nasza świeżynka więc dopiero od 2 tygodni jest w ofercie tak więc tutaj macie jeszcze dużo dostępnych terminów. Bardzo często zdarza się, że terminy niestety są już zajęte i bardzo często się nakładają, dlatego też zapamiętajcie, że im wcześniej tym lepiej! Ale o tym już osobiście będę mogła Wam opowiedzieć. Idealne auto do Ślubu warto więc wynająć szybciej i na spokojnie odliczać sobie czas do tego wymarzonego dnia! Jeśli chcecie zobaczyć więcej postów w tematyce organizacji Ślubu czy Wesela wpadnijcie na kategorię ORGANIZACJA WESELNA.

Idealne auto do Ślubu Śląsk

Sesja inspirowana, trendy ślubne 2022!

Sesja przepełniona kolorem, optymizmem i cudownymi trendami na ten sezon! KOLORY to zdecydowanie był temat przewodni tej sesji. A kiedy mowa już o kolorach, to już mogę zapowiedzieć Wam świetną sesję zdjęciową! Organizujemy kilka sesji zdjęciowych przed otwarciem mojej nowej firmy! Tak więc oczywiście będę Wam zdradzać szczegóły i dzielić się z Wami. Dzięki za przeczytanie dzisiejszego posta – Idealne auto do Ślubu Śląsk, mam nadzieję, że trendy na rok 2022 Wam się podobają!

Idealne auto do Ślubu Śląsk
Idealne auto do Ślubu Śląsk
Idealne auto do Ślubu Śląsk

To była naprawdę przepiękna sesja zdjęciowa! A uczestniczyli w niej:

Restauracja Leśna Perła, Duży Fiat i Zielony Garbus, Ab For Wedding, Inkszy Fajer, Kwiaciarnia Pokusa

Cudne zdjęcia wykonała: KH Straube Photography

  • Sara
    14 kwietnia 2022

    Piękny kolor. Zdjęcia również pięknie wyszły.

  • Martyna
    21 kwietnia 2022

    Świetny samochód i sesja w pięknym stylu. 🙂

Dodaj komentarz

Trendy ślubne 2022
Wiosenna stylizacja Greenpoint